Mahir Aydoğar Kimdir?

Mahir Aydoğar

Yoga Eğitmeni

Bedeniyle çalışmaya tekvando ile başladı daha sonraki yıllarda ise hayatına uzun yıllar futbolla devam etti. 15 sene boyunca profesyonel ve amatör futbol oynadıktan sonra, fitness eğitmenliği aldı. 2. kademe antrenörlük sertifikasyonu aldıktan kısa bir süre sonra Yoga ile tanıştı. Çok disiplinli bir ekolün temsilcisi olan Hintli Rishi Nath’dan yoga hocalık eğitimi aldı. Anatomi bilgisi, biyomekanik, form, kondisyon gibi modern bilimin getirdikleriyle geleneksel yogayı harmanlamıştır.

Yoga binlerce yıllık kadim bilgileri ile insanlığın tarih boyunca maruz kaldığı fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal sorunları ile başa çıkabilmeleri ve şifalanmaları için bir çok yöntem geliştirmiştir.

Mahir Aydoğar seanslarında ;

Somatik rahatsızlıkların sonucunda ortaya çıkan ve günlük hayatımızın akışını bozan depresyon anksiyete ve duygu durum bozukluklarına yönelik etkili rahatlama ve nefes çalışmaları yapmaktadır.

Kronik boyun, omuz, sırt, bel ağrıları ve siyatik ağrılarına karşı etkili çözümler sunmaktadır.

Ortak sorunları olan bireylere küçük gruplar halinde veya bireysel seanslar halinde, fiziksel bazı asana çalışmaları, Pranamaya nefes egzersizleri, Yoga Nidra derin gevşeme teknikleri, meditasyon ve farkındalık çalışmaları ile kişinin kendi benliği ile bağ kurmasının yollarını bulmayı amaçlayan çalışmalar yapmaktadır.