Psikolojik Danışmanlık

Psikolojik Danışmanlık

Karşılaştığımız gündelik problemlerden kaynaklı yaşanan zorluklarla başa çıkmak ya da kendimizi geliştirmek için pek çok farklı yol deneyebiliriz. Kendi kendimize çözüm yolları düşünmek, birilerine danışmak, kitap okumak, film seyretmek, internetten araştırma yapmak bu yollardan sadece birkaçıdır. Bireysel danışmanlık, duygu düşünce ve davranış değişikliğini temel alarak kişinin yaşam kalitesini artırmaya yönelik bir süreçtir.

Depresyon, anksiyete bozuklukları, panik atak,sosyal fobi,travma,yas süreci,yeme bozuklukları, performans kaygısı , kendini ifade etmede güçlük, uykusuzluk, kaygılar ve korkular, kendine güven sorunu, insan ilişkilerinde problem yaşama, öfke patlamaları, tekrarlanan başarısızlıklar gibi şikayetlerde kliniğimizde uyguladığımız bütünsel yaklaşım çerçevesinde psikolojik danışmanlık, mindful yaşam, bireysel koçluk gibi hizmetler sunuyoruz.

Bu süreçte ruh beden ve zihin bir bütün olarak ele alınır. Bireysel Koçluk, kendinizi tanımanızı, yapabileceklerinizi keşfederek potansiyelinizi açığa çıkarmanızı sağlar. Böylece, iş veya özel hayatınızdaki hedeflerinize ulaşmanızın yolu açılmış olur. Ne yapacağınızı söylemeden ya da yapmanız gerekeni sizin için yapmadan sizinle birebir çalışarak hedeflerinize ulaşmanızı sağlarlar.