Beslenme ve Obezite Tedavisi

Beslenme ve Obezite Tedavisi

Sağlık, sadece rutin test sonuçlarından ibaret değildir. Yenilen yemek, içilen su, nefes alınan ortam, yapılan egzersizler, hayatınızdaki sevgi ve ruhsal durumunuz ile bir bütündür. Farkında dahi olmadığınız alışkanlıklarınızı değiştirerek daha sağlıklı, huzurlu ve neşeli bir yaşam yaratabilirsiniz.

Yaşam tarzınız size önerilen diyeti desteklemiyorsa uzun vadede başarısızlık kaçınılmaz olur. Bunu engellemek için biz, ihtiyaçlarınızla yaşam biçiminiz arasında bir köprü oluştururuz. Yaşam tarzınız, vücut tipiniz ve sahip olduğunuz biyolojik özgünlüğe göre beslenmenizi düzenler, zaten almış olduğunuz profesyonel desteği hayatınızda uygulanabilir hale getiririz.

Nasıl mı? Vücudunuzu ve ihtiyaçlarınızı birlikte keşfedeceğiz. Size uygun ve keyif alacağınız sportif faaliyeti bulup aktivite programınızı düzenleyeceğiz. Diyetinizi severek tüketeceğiniz sağlıklı gıdalarla zenginleştireceğiz. Vücudunuzdaki vitamin ve mineral eksikliklerini, beraberinde artmış toksinleri belirleyeceğiz. Beraber alışveriş yapacağız, nefis yemekler deneyeceğiz.
Başarımızı yüzünüzdeki mutlulukla ölçeceğiz…