Hakkımızda

Tarih boyunca farklı çağlarda ve farklı kültürlerde sağlık kavramı hep bütünsel olarak tanımlanmıştır. Hastalıklara ve semptomlara odaklanmak yerine, bunlara neden olan faktörlerin saptanması ve düzeltilmesi, insanın çevresiyle uyumu ve genel iyilik halinin sürdürülmesi hedeflenmiştir. İşte biz, IHN Bütünsel Sağlık Merkezi’nde bu bakış açısını hayata geçiriyoruz.

Danışanlarımızın sadece hastalığını değil kendisini ve alışkanlıklarını anlayarak sorunlarına çözümler üretiyoruz. Sağlıklı bir bedende, ideal kiloda, mutlu ve huzurlu biri olabilmek için ruhun, bedenin ve zihnin dengede olması gerekir. IHN Sağlık Merkezi olarak bu dengeyi sağlamak için rehberlik ediyoruz.

IHN Bütünsel Sağlık Merkezi’nde yaşam tarzınızdan beslenmenize, fiziksel aktivitenizden uykunuza, bedeninizin performans ve potansiyeline, zihninizin dinginliğine, çevresel faktörleriniz ve çevrenizle uyumunuza, duygularınıza ve psikolojinize kadar tüm yaşamsal davranış ve fonksiyonlarınızda sürdürülebilir sağlık ve denge için size özgü çözümler sunuyoruz.

IHN Bütünsel Sağlık Merkezi’nin sunduğu hizmetlerle sağlığınızla ilgili şikayetlerinizden kurtulabilir, kötü alışkanlıklarınızla mücadele edebilir, beslenme ve yaşam tarzı danışmanlığımız ile siz de sürdürülebilir sağlık haline erişebilirsiniz.

Koruyucu ve tedavi edici yaklaşımları, uygulamalarımızın merkezine koymaktayız. Profesyonel ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.